Dirkje Kuik - tekening, portretten

Dirkje Kuik - tekening, portretten kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dirkje Kuik - tekening, portretten kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - tekening, portretten kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Op papier schetsen van figuren door Kuik

goed

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-02-2020 om 15:19
Eindtijd:07-02-2020 om 19:23

Biedingen (1):

eligius
7 feb. / 19:13
€ 50