Dirkje Kuik - tekening, vrouw op stoel - Verkocht

Dirkje Kuik - tekening, vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Dirkje Kuik - tekening, vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 40!Dirkje Kuik - tekening, vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 40!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1960
Techniek Potlood
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 36 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Modeltekening 12 april 1960 bij kunstliefde
ConditieRedelijk
rechtsonder papier lichte kring op papier net buiten de tekening
Binnen Nederland € 9,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico