Dolf van Leggelo - compositie

Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!
Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!Dolf van Leggelo - compositie kopen? Bied vanaf 39!
  • Dolf van Leggelo (1910)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 45.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Een mooie abstracte zwart-wit lithografie door Dolf Van Leggelo. De litho is gesigneerd, getiteld en genummerd 7/20 E.A. in potlood.

Op het werk zien we een aantal vlotte zwarte “penseelstreken” in draaiende bewegingen. Het geheel van vloeiende lijnen in zwart en grijs is weergegeven als een vijfpuntige zeester die tevens in dezelfde richting met de armen is opgedraaid. Een dynamische compositie!
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 21,50