Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! - Verkocht

Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Edgar Fernhout (1912-1974)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer mooie litho van Edgar Fernhout uit de serie Schildersprenten (1947).   In de steen gesigneerd linksonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 39cm x 32cm (beeld)

Edgar Fernhout (1912-1974)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
48 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-02-2022 om 11:27
Eindtijd:05-08-2022 om 10:19
Tinekeklerk
31 jul. / 20:12
€ 45