Edith Sont - C3684B1 - Go to the mosk 1 - Verkocht

Edith Sont - C3684B1 - Go to the mosk 1 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Edith Sont - C3684B1 - Go to the mosk 1 kopen? Bied vanaf 10!Edith Sont - C3684B1 - Go to the mosk 1 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Edith Sont (1939)
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 64 cm (h x b)
Lijst75.5 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55/60
Edith Sont, Go to the mosk 1, zeefdruk op papier, r.o. gesign. oplage 55/60, 49,5x64, lijstmaat 75,5x87.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier is licht vergeeld. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:04-10-2019 om 10:33
Eindtijd:10-10-2019 om 19:04
beklink1950
10 okt. / 11:45
€ 10