Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 120 |
grote litho van Eli Content, in mint condition, aangeboden zonder map, potloodgesigneerd oplagenummer en monogram '86.
blad 63 x 91.5 cm, 4 drukgangen op BKF Rives 270 grams in een oplage van 120 exemplaren, gedrukt doorMarcel Kalksma Handmade Prints.
uitgegeven door Schriever Editions, voor (en provenance) Hofhuis Schriever grafisch ontwerpers, november 1986
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 25-8-2022 om 18:36 |
Eindtijd | 7-10-2022 om 23:35 |