Eliza Kopec - Lente

Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!
Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Annastad

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Eliza Kopec (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/75
Decoratieve abstraherende weergave van tulpen in pot op een tafel.
Afhalen op locatie. Eventueel verzending per koerier in overleg.

Geen verkleuring, geen vraat.

Eliza Kopec (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Annastad

Lid sinds 2022
1 verkochte items
55 cm
65 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:15-03-2022 om 14:55
Eindtijd:29-03-2022 om 21:22
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie