950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 15 x 14.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 26.7 x 23.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-7-2021 om 9:14 |
Eindtijd | 25-1-2022 om 16:54 |