Elmar Gille - Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst - Verkocht

Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Elmar Gille, grafiek 1995, Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Elmar Gille (1947-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grafiek van Elmar Gille uit 1995, gesigneerd en gedateerd,  getiteld "September", genummerd 29/65 in potlood. Mooi zuurvrij gelijst in een Barth-lijst, afm. 48x53,5, beeld 27x24,5 cm. In perfecte staat. Op de foto's is wat spiegeling van het glas te zien.

Verzending 8,50, aangetekend 10,15