| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grafiek van Elmar Gille uit 1995, gesigneerd en gedateerd, getiteld "September", genummerd 29/65 in potlood. Mooi zuurvrij gelijst in een Barth-lijst, afm. 48x53,5, beeld 27x24,5 cm. In perfecte staat. Op de foto's is wat spiegeling van het glas te zien.
Verzending 8,50, aangetekend 10,15
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
| Garantie | |