Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 114 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Zeer fraai werk van Elmar
Gille, getiteld Epiloog – La Partenza (Het Vertrek).
Het betreft een groot werk, van 85 x 59 cm in een eikenhouten Barth lijst van
114 x 84 cm. In de eigen kenmerkende diepdruktechniek van Gille. Met potlood gesigneerd
rechtsonder, de titel en de oplage 24/ 75 zijn ook vermeld.
Het geheel is in een uitmuntende conditie. Kan direct aan de wand. Op de foto's zijn spiegelingen zichtbaar door het glas. Oorspronkelijke galerieprijs: € 950.
I.v.m. de grootte uitsluitende ophalen in Eindhoven
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven (centrum), Nederland |
Objectlocatie | Eindhoven (centrum), Nederland |
Starttijd | 6-5-2021 om 17:11 |
Eindtijd | 26-8-2021 om 9:31 |