Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Enric Adsera Riba (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 37 cm (h x b)
Lijst85 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi naakt van Riba met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Enric Adsera Riba (1939)

Spaans SpaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (455)
68 cm
85 cm
37 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:32
Eindtijd:23-01-2023 om 08:05
Brabo63
22 jan. / 10:23
€ 45