Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afgedrukt in heldere kleuren-reliefdruk op Arches - lo droogstempel: "mattieu litho switserland" - in potlood hand gesigneerd en genummerd (zie foto's)
Afm: 42x30 cm - afb. 26x15.5 cm - goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Starttijd | 19-10-2016 om 14:11 |
Eindtijd | 27-10-2016 om 7:11 |