Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) - Verkocht

Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!Ernst Fuchs - Daphne - Ets met aquarel - 1973(!) kopen? Bied vanaf 150!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Ets
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 58/99
  • uitsnede p.partout 10x10 cm
  • achter glas & papieren passepartout
  • in een hoge kwaliteit lijst
  • het geheel verkeert in goede gebruikte staat
  • Conditie
    In goede gebruikte staat
    PrijsTot 10 kg.
    Binnen Nederland € 10,00

    Ernst Fuchs (1930-2015)

    Oostenrijks Oostenrijks Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

    Geplaatst door  Miles
    2416 verkochte items
    Alle items (199)
    33 cm
    45 cm
    10 cm
    10 cm