| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van Ernst Fuchs (13.02.1930 Wenen - 09.11.2015 Wenen)
Sebastian - Uit: Kataklysmen
Catalogue raisonné: Weis 11
Linosnede op Japan Nacré papier
Jaar: 1967
Afmeting: 71cm x 57 cm
Nooit ingekaderd
Goede conditie
Getekend en gedateerd in potlood door de kunstenaar
Galeriewaarde: 450€ (https://www.galerie-f.de/description.php?lang=1&item=150767)
Verzending B: 10€ NL: 20€
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België |
| Garantie | |