Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede - Verkocht

Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede kopen? Bied vanaf 165!Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede kopen? Bied vanaf 165!Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede kopen? Bied vanaf 165!Ernst Fuchs - Sebastian - Uit: Kataklysmen - Linosnede kopen? Bied vanaf 165!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig werk van Ernst Fuchs (13.02.1930 Wenen - 09.11.2015 Wenen)
Sebastian - Uit: Kataklysmen
Catalogue raisonné: Weis 11
Linosnede op Japan Nacré papier
Jaar: 1967

Afmeting: 71cm x 57 cm

Nooit ingekaderd

Goede conditie

Getekend en gedateerd in potlood door de kunstenaar

Galeriewaarde: 450€ (https://www.galerie-f.de/description.php?lang=1&item=150767)

Verzending B: 10€   NL: 20€