Ernst Vijlbrief - ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 - Verkocht

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in een oplage van 6

genummerd 2/6, eigen druk

Gesigneerd in potlood in 1963

papiermaat: 39 cm x 49 cm

printmaat: 23 cm x 23 cm