ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 - Verkocht

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!
ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) vroege ets uit 1963 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in een oplage van 6

genummerd 2/6, eigen druk

Gesigneerd in potlood in 1963

papiermaat: 39 cm x 49 cm

printmaat: 23 cm x 23 cm

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:14-10-2014 om 21:15
Eindtijd:21-10-2014 om 21:20
Biedingen (4)
mensch
21 okt. / 21:11
€ 60
Kattelbach
21 okt. / 21:10
€ 55
mensch
21 okt. / 21:10
€ 55
Kattelbach
14 okt. / 23:10
€ 50