Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar - Verkocht

Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!Ets Grou - Friesland - Johan Hemkes - Oan `e Grouster Mar kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Johan Hemkes (1894-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie landschapsets van Johan Hemkes.
Rechtsonder gesigneerd met potlood.
Linksonder voorzien van oplagenrs. 104/150 en van de titel.

Ingelijst in houten lijst met glas.
Het werk is in prima staat, alleen lichte verkleuringen in het papier, zie foto's.

Afmetingen incl. lijst zijn 25x46 cm
Afmetingen afdruk: 32,5x10,5 cm

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:28-01-2015 om 16:34
Eindtijd:06-02-2015 om 16:34
loda
05 feb. / 15:17
€ 85