Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/60 |
Ets van Etta Maduro uit 1997. Nummer 2/60. Afmetingen blad: H18 x b13 cm. Afmetingen voorstelling: H9.5 x b7 Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 1-8-2020 om 14:51 |
Eindtijd | 14-8-2020 om 18:57 |