olieverf op karton rechtsonder gesigneerd voluit Brands en 10-59 Afmeting is bij benadering 50x40cm
Achterkant gesigneerd en gedateerd 10-59 ( oktober 1959) met catalogus nr 2228 betiteld- De olielamp -
Achterkant kunt u zien dat de olie van de olieverf is doorgesijpeld naar de achterkant, dit is normaal voor olieverf op papier !!
herkomst : Galerie Zagwijn te DenHaag
af laten leveren door aanbieder of afhalen is een pré, kunstwerk kan worden opgestuurd - aangetekend - excl omlijsting
Zeer Goed
Aan de achterkant Iet u donkere vlekken - djt is de olie die doorgedrukt is van de olieverf
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80
Extra