In opdracht geveild:
Zeer mooie Gouache op papier van Eugene Brands uit 1958.
Dit werk is volledig authentiek en door Kunstveiling.nl gegarandeerd. De herkomst is bekend en zal aan de koper worden meegedeeld. Achterop beschreven incl. signatuur, titel, catalogienummers etc.
Het werk komt in een zeer eenvoudige lijst en moet opnieuw worden ingelijst om het echt recht te laten doen aan de kwaliteit van dit werk.
Titel: Looking for...
Jaartal: 1958
Afmetingen in lijst: 50cm x 40cm
Afmetingen gouache: 35cm x 26cm
Gesigneerd: Ja, achterop
Ingelijst: Ja, eenvoudig
Conditie:
In perfecte staat, alleen in uiterste hoekjes (onder passepartout) zijn gaatjes van punaises zichtbaar.
Afhandeling:
Dit werk kan met lijst niet verzonden worden. Zonder lijst zijn de verzendkosten 15 euro, aangetekend. Bij voorkeur afhalen. Dit kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorgen binnen NL is 35 euro door een koerier (aan te bevelen als u het niet wilt komen halen).
Garantie:
Informatie: