| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Originele Gouache van Eugene Brands uit 1987
genaamd: 8100 "Dag en Nacht;een kosmische cycles II" 19 juni 1987
Afmeting werk: 48cmx 18cm
Afmeting met lijst 65cm x 31cm
Het werk is ingelijst en zowel aan de voor en achterkant gesigneerd en voorzien van passépartout. ook aande achterzijde.
Op de achterkant heeft de kunstenaar aangegeven hoe het werk moet hangen dit hoogstwaarschijnlijk ivm het gedraaide signatuur op de voorkant.
Het werk verkeert en perfecte staat.
| Transport | |
| Garantie | |