Eugene Brands - Eugene Brands - Verkocht

Eugene Brands  kopen? Bied vanaf 750!

Eugene Brands  kopen? Bied vanaf 750!Eugene Brands  kopen? Bied vanaf 750!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Originele Gouache  van Eugene Brands  uit 1987

genaamd:  8100 "Dag en Nacht;een kosmische cycles II" 19 juni 1987

Afmeting werk: 48cmx 18cm
Afmeting met lijst 65cm x 31cm
Het werk is ingelijst en zowel aan de voor en achterkant gesigneerd en voorzien van passépartout. ook aande achterzijde.
Op de achterkant heeft de kunstenaar aangegeven hoe het werk moet hangen dit hoogstwaarschijnlijk ivm het gedraaide signatuur op de voorkant.
Het werk verkeert en perfecte staat.