Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg - Verkocht

Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!
Tekening / Aquarel

Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!
  • Eugene Lucker (1876-1943)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1928
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eugène Joseph Frans Lücker ( 1876 -1943) “Dam, Middelburg “
Pastel, gesigneerd. Ingelijst. Goede conditie, de lijst heeft beschadigingen op de hoeken.
Eugène Joseph Frans Lücker (Roermond, 9 juli 1876 – Nijmegen, 30 mei 1943), was een Nederlands kunstschilder en etser. Hij maakte echter vooral pastels en aquarellen. Ook maakte Lücker grafiek in aquatint.
Tussen 1895 en 1899 volgde Lücker in de avond lessen aan de Gemeentelijke tekenschool te Roermond. Nadat hij zich in Nijmegen had gevestigd werd hij al snel een centraal figuur in het culturele leven. Zo onderhield hij onder meer contacten met de stadsarchitect Jan Jacob Weve, de gebroeders Henri en Oscar Leeuw, filmmaker Joris Ivens en kunstschilder Jan Toorop, die ook in Nijmegen woonde. Tussen 1903 en 1937 was Lücker als tekenleraar verbonden aan het Nijmeegse Canisius College. (gegevens van Wikipedia). Vee werken van hem op Sothebys waren verkocht.
lijst is beetje beschadigd

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd30-7-2021 om 11:35
Eindtijd29-8-2021 om 18:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken