Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Zeldzame foto van de Oude Kerk door de wereldberoemde Hongaars/Nederlandse fotografe Eva Besnyö. Vintage gelatinezilverdruk, te dateren jaren 50/60, in verso met potlood getiteld (“Die Ouderkerk floodlighted”) met atelierstempel en met o.a. stempel van A.B.C. Press Service, het Amsterdamse persbureau dat door Besnyö’s eveneens gevluchte landgenoot Imre Rona werd opgericht. In goede conditie; zoals een vintage foto van 70 jaren oud er uit ziet.
Afmetingen: 23cm x 17cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Zoals een vintage foto van 70 jaren oud er uit ziet | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 1-6-2021 om 14:36 |
Eindtijd | 7-6-2021 om 19:03 |