Ever Meulen - 'Ever Meulen'

Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!

Ever Meulen - 'Ever Meulen'

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!Ever Meulen - 'Ever Meulen' kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ever Meulen (1946)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Litho in kleur.
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Dit nummer is 283/500
Verzending in koker.

klein butsje in de witte rond onder de afbeelding.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 16:11
Eindtijd:15-01-2021 om 20:44

Biedingen (1):

LesleyH
15 jan. / 19:40
€ 40