Fedde de Jong - Landschap - Verkocht

Fedde de Jong - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
  • Fedde de Jong (1915-1977)
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
abstract landschap

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 19:06
Eindtijd:13-08-2022 om 10:07
Jannewaris54
13 aug. / 10:02
€ 150