Felix Labisse - Felix Labisse: Litho "Christophaïs" - Verkocht

Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Christophaïs" kopen? Bied vanaf 1!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Felix Labisse (1905-1982) is een Frans surrealistisch kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.

techniek; Litho op Japans (rijst) papier

maat:76 cm x 53 cm

gesigneerd: ja rechtsonder

genummerd:24/175

ingelijst: nee

Zoals op de foto te zien is, is linksboven de hoek gekreukt, dit valt buiten de afbeelding. Als u het werk laat inlijsten zie je hier niets meer van.

Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegezonden.