Felix Labisse - Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" - Verkocht

Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "La Sainte Hermanda" kopen? Bied vanaf 1!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Felix Labisse (1905-1982) is een Frans surrealistisch kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.

techniek; Litho

maat:76 cm x 53 cm

gesigneerd: ja rechtsonder

genummerd:166 /175

ingelijst: nee

Zoals op de laatste foto te zien is, is linksboven de hoek wat gekreukt, dit valt buiten de afbeelding. Als u het werk laat inlijsten zie je hier niets meer van.

Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegezonden.