| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Felix Labisse (1905-1982) is een Frans surrealistisch kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.
techniek; Litho
maat:76 cm x 53 cm
gesigneerd: ja rechtsonder
genummerd:166 /175
ingelijst: nee
Zoals op de laatste foto te zien is, is linksboven de hoek wat gekreukt, dit valt buiten de afbeelding. Als u het werk laat inlijsten zie je hier niets meer van.
Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegezonden.
| Transport | |
| Garantie | |