Felix Labisse - Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" - Verkocht

Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho "Les malheurs de la fille prodigue" kopen? Bied vanaf 1!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Felix Labisse (1905-1982) is een Franse surrealistische kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.

techniek; Litho

maat:76 cm x 54 cm

gesigneerd: ja rechtsonder

genummerd:E.A. 3/20 (epreuve d'artiste)

ingelijst: nee

Zoals op de foto's te zien is, zit er een scheurtje  midden boven van het kader en een klein scheurtje aan de linkerkant, bijna niet zichtbaar. Als u dit werk inlijst is dit zeker niet zichtbaar.

Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegestuurd.