| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Felix Labisse (1905-1982) is een Franse surrealistische kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.
techniek; Litho
maat:76 cm x 54 cm
gesigneerd: ja rechtsonder
genummerd:E.A. 3/20 (epreuve d'artiste)
ingelijst: nee
Zoals op de foto's te zien is, zit er een scheurtje midden boven van het kader en een klein scheurtje aan de linkerkant, bijna niet zichtbaar. Als u dit werk inlijst is dit zeker niet zichtbaar.
Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegestuurd.
| Transport | |
| Garantie | |