| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho op Japans papier van surealist Felix Labisse, een voorbeeld van zijn vaak erotisch geinspireerde werk.
De Litho is in goede conditie met hier en daar in de marges wat kreuken, buiten de afbeelding.
afmeting 76 cm x 54 xm
gesigneerd: ja met potlood rechtsonder
genummerd E.A. 4/20
ingelijst: nee
titel: Les Adieux de Fontainebleau
Het werk kan worden afgehaald in Eemnes anders wordt het werk aangetekend aan u toegezonden.
| Transport | |
| Garantie | |