Felix Labisse - Felix Labisse, Litho op Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau - Verkocht

Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse, Litho op  Japans papier ; Les Adieux de Fontainebleau kopen? Bied vanaf 1!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho op Japans papier van surealist Felix Labisse, een voorbeeld van zijn vaak erotisch geinspireerde werk.

De Litho is in goede conditie met hier en daar in de marges wat kreuken, buiten de afbeelding.

afmeting 76 cm x 54 xm

gesigneerd: ja met potlood rechtsonder

genummerd E.A. 4/20

ingelijst: nee

titel: Les Adieux de Fontainebleau

Het werk kan worden afgehaald in Eemnes anders wordt het werk aangetekend aan u toegezonden.