| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie litho van de surrealist Felix Labisse. Prachtig van kleur, het lijkt wel of de afgebeelde lamp echt brand!
Techniek: Litho op rijstpapier
Afmeting blad: 75 cm hoog x 53,5 cm breed
Afbeelding: 54 cm hoog x 45 cm breed
Niet ingelijst , nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.
Handgesigneerd en genummerd 8/175
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
| Transport | |
| Garantie | |