Felix Labisse - Labisse, Felix: Schitterende litho op rijstpapier. - Verkocht

Labisse, Felix: Schitterende litho op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Labisse, Felix: Schitterende litho op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 225!Labisse, Felix: Schitterende litho op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 225!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer mooie litho van de surrealist Felix Labisse. Prachtig van kleur, het lijkt wel of de afgebeelde lamp echt brand!

Techniek: Litho op rijstpapier

Afmeting blad: 75 cm hoog x 53,5 cm breed

Afbeelding: 54 cm hoog x 45 cm breed

Niet ingelijst , nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd 8/175

Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.