| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie litho van de surrealist Felix Labisse. Prachtig van kleur, het lijkt wel of de afgebeelde lamp echt brand!
Op het werk zitten twee lichte vegen, zijn er waarschijnlijk al opgekomen tijdens het drukken van de litho.Je ziet ze eigenlijk niet maar ik vind dat ik toch moet melden.
Techniek: Litho
Afmeting blad: ca. 75 cm hoog x 53,5 cm breed
Afbeelding: ca. 54 cm hoog x 45 cm breed
Niet ingelijst , nooit ingelijst geweest, in goede staat.
Handgesigneerd en genummerd: 19/150
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
| Transport | |
| Garantie | |