Felix Labisse - Labisse, Felix: Schitterende Litho - Verkocht

Labisse, Felix: Schitterende Litho kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Labisse, Felix: Schitterende Litho kopen? Bied vanaf 200!Labisse, Felix: Schitterende Litho kopen? Bied vanaf 200!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer mooie litho van de surrealist Felix Labisse. Prachtig van kleur, het lijkt wel of de afgebeelde lamp echt brand!

Op het werk zitten twee lichte vegen, zijn er waarschijnlijk al opgekomen tijdens het drukken van de litho.Je ziet ze eigenlijk niet maar ik vind dat ik toch moet melden.

Techniek: Litho

Afmeting blad: ca. 75 cm hoog x 53,5 cm breed

Afbeelding: ca. 54 cm hoog x 45 cm breed

Niet ingelijst , nooit ingelijst geweest, in goede staat.

Handgesigneerd en genummerd: 19/150

Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.