Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre - Verkocht

Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 25!Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 25!Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 25!Felix Labisse - Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Felix Labisse (1905-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde lithografie

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 76 x 54 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 66 x 50 cm (hxb)
papiersoort: geschept papier met vezels
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder genummerd*

*nummering kan in realiteit afwijken van de getoonde foto’s.

Félix Labisse (1905 – 1982) was een Frans surrealistische schilder, illustrator en decorontwerper. Labisse was autodidact. Hij kwam op jonge leeftijd in Oostende in contact met James Ensor, met wie hij voor het leven bevriend raakte. In 1927 zette hij daar zijn eigen atelier op. Zijn werk onderging invloeden van Ensor en hij had contacten met Constant Permeke en Leon Spilliaert.
Labisse werkte vooral met olieverf op doek. Ook maakte hij voor theatervoorstellingen de enscenering en achtergronden. In 1951 verzorgde hij de enscenering voor het toneelstuk Le Diable et le Bon Dieu van Jean-Paul Sartre en in 1954 deed hij de enscenering voor het toneelstuk Les Mystères de Paris van Albert Vidalie.
Het werk van Labisse werd ook beïnvloed door Paul Delvaux en René Magritte. Belangrijke motieven in zijn werk zijn erotiek en freudiaanse thema's. Hij beschreef zijn eigen werk wel als 'libidoscaphes'.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-03-2019 om 11:34
Eindtijd:13-03-2019 om 21:21
Peinado
10 mrt. / 11:21
€ 25