FA. (3)

Fenneke van der Elst - Villa Diana

Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!
Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Villa Diana kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Fenneke van der Elst (1950)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen74 cm x 92 cm (h x b)
Passe-partout84 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Conditie: uitstekend. Lichte beschadiging rechtsonder vel, zie foto.
Oplage: 54 / 100 ex.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Fenneke van der Elst (1950)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
100 cm
84 cm
92 cm
74 cm
Sluit over 3d 1u 22m 29s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNuenen, Nederland
Starttijd:29-06-2022 om 22:47
Eindtijd:07-07-2022 om 19:03