14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 74 x 92 cm (h x b) |
Passe-partout | 84 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 23-7-2022 om 23:26 |
Eindtijd | 30-7-2022 om 22:59 |