Gerard Hordijk - studie van een man
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets uit 1921. Nummer 1/100. Handgesigneerd.
Afmeting: 33 x 44 cm.
Niet ingelijst. In goede staat.
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 9-12-2017 om 12:39 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 18:39 |