Kenmerkende landschapsscene van Ferdinand Luigini: herder met kudde schapen in landschap met berkenbomen. Lithografie op papier, in witte houten lijst. Formaat incl 75 x 54 cm. Rechts onderin potlood gesigneerd, begin 20e eeuw. De prent is in prima conditie, de lijst is wat onderhevig aan tijdsporen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 38,80