Ferdinand Oldewelt - Lieder Ohne Worte - Verkocht

Ferdinand Oldewelt - Lieder Ohne Worte kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Ferdinand Oldewelt - Lieder Ohne Worte kopen? Bied vanaf 1!Ferdinand Oldewelt - Lieder Ohne Worte kopen? Bied vanaf 1!
  • Ferdinand Oldewelt (1857-1935)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1890
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie scherp gedrukte ets van dame aan een piano in interieur. Uitgegeven rond 1890. In de plaat linksonder gesigneerd. Afmeting van het blad is 47x34 cm. en afmeting van de afbeelding is 18x13 cm. Minimale foxing buiten het beeld. Mooie impressie van de etsplaat.
Binnen Nederland € 5,95