Mr. Strange - Papa's speelgoed
Jan Miechels - Abstract schilderij
Nicolaes Visscher (II) - 1689. Comitatus Burgundiae tam in praecipuas ejus praefecturas quam
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 8-8-2022 om 22:57 |
Eindtijd | 14-12-2022 om 12:38 |