Frank Lodeizen - Symetrie de Paris - Verkocht

Frank Lodeizen - Symetrie de Paris kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Lodeizen - Symetrie de Paris kopen? Bied vanaf 15!Frank Lodeizen - Symetrie de Paris kopen? Bied vanaf 15!Frank Lodeizen - Symetrie de Paris kopen? Bied vanaf 15!Frank Lodeizen - Symetrie de Paris kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  westmalle
FA. (2)

Lid sinds 2018
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Origineel werk van Frank Lodeizen.
Afmetingen papier: 76 x56 cm. Afbeelding 39 x 39 cm.
Hand gesigneerd en genummerd 149/190

In goede staat.

Frank Lodeizen (1931-2013)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  westmalle
FA. (2)

Lid sinds 2018
9 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 16:28
Eindtijd:24-06-2022 om 22:11
MarjanZ
24 jun. / 16:04
€ 15