Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk - Verkocht

Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!
Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!Frans de Boo - Woelige tijden - houtdruk kopen? Bied vanaf 49!
  • Frans de Boo (1925-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Frans de Boo: Woelige tijden.Houtdruk op speciaal papier, eigen druk, oplage 8/10.Afm. incl. passepartout 55 x 70 cm, grafiek grootte 35 x 48 cm.Onderin potlood gesigneerd en genummerd.Achterop tevens info

Frans de Boo (1925-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ffagott
FA. (7)

383 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
70 cm
55 cm
48 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:09-04-2019 om 09:49
Eindtijd:13-04-2019 om 11:05
SB100
13 apr. / 10:57
€ 49