Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 10.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Bevestigd aan een uitklapbaar passe-partout met twee stroken papier aan de achterzijde | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Darmstadt, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Darmstadt, Duitsland |
Starttijd | 28-6-2022 om 14:07 |
Eindtijd | 5-7-2022 om 22:33 |