Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1955 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Frans Masereel, gesigneerde houtsnede,1955. Osterrieth huis Antwerpen. Getekend en gedateerd rechtsonder en linksonder door Frans Masereel. Gedateerd in de plaat naast monogram FM 1955 Donkerhouten kader met passe-partout. Alles in uitstekende staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zele, België |
Starttijd | 18-5-2022 om 7:35 |
Eindtijd | 25-5-2022 om 21:27 |