| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1977 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | XVI/XX |
Kleurrijke litho van Fred Bervoets uit 1977. Titel: De trouwe Supporter. Deze litho komt uit de map dit special uitgegeven is voor het Rubens jaar (1977). Afmetingen: 75 x 55 cm. Nummer: XVI/XX. Bij de litho is een gedicht van Remco Campert (gesigneerd door Remco Campert met potlood). De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in zeer goede staat. Linksonder (bij de nummering) zitten op de witte rand wat lichte oxidatievlekjes. Zie foto 3.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Links onder, bij de nummering, zitten een aantal oxidatiestipjes. Zie foto 3. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||