Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Aziatisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34.7 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/44 |
Fred Koot, litho, titel Yadava.
oplage 23/48
beeldformaat 34.7 x 44.3 cm.
bladformaat 46 x 63.7 cm.
kosten verzending € 10.00
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Fred Koot, litho, titel Yadava. oplage 23/48 beeldformaat 34.7 x 44.3 cm. bladformaat 46 x 63.7 cm. kosten verzending € 10.00 | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 27-2-2019 om 13:50 |
Eindtijd | 25-7-2019 om 16:31 |