Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | H.C. |
Conditie: uitstekend.
Nummer: H.C. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: BFK Rives.
Afmeting afbeelding: 38 x 30 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 24-8-2021 om 22:43 |
Eindtijd | 6-11-2021 om 15:11 |