Frederika Broeksmit - ets: Elementen - Verkocht

Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Frederika Broeksmit (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Frederika Broeksmit. Titel: Elementen. Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenares. Gedrukt op zwaar Japans papier. Afmetingen voorstelling: H37,5 x b49,5 cm. Afmetingen blad: H47 x b65 cm.Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie Zeer Goed De voorstelling is in zeer goede staat. Op de randen van het witte blad zitten wat vouwen/kreukels

Frederika Broeksmit (1875-1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
65 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2020 om 16:50
Eindtijd:01-07-2020 om 18:56
Bukkie
01 jul. / 17:09
€ 45