5. Frederika Broeksmit

Frederika Broeksmit (1875-1945)

8 aangeboden items / 49 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Frederika Henriette BROEKSMIT leefde van 1875 tot 1945.Ze werd geboren in Rotterdam waar ze de Academie voor Beeldende Kunsten volgde evenals in Amsterdam. Ze was werkzaam in Rotterdam, Amsterdam, Noorwegen en veel in Katwijk aan Zee.Ze was een leerlinge van o.a. Dake en Alleb_.

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Frederika Broeksmit - Litho: Jongen kopen? Bied vanaf 45!

Frederika Broeksmit - Litho: Jongen

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frederika Broeksmit - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - ets/aquatint

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Litho: Oude visser II kopen? Bied vanaf 45!

Frederika Broeksmit - Litho: Oude visser II

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Frederika Broeksmit - Litho: boten op de Nieuwe Maas bij Rotterdam kopen? Bied vanaf 45!

Frederika Broeksmit - Litho: boten op de Nieuwe Maas bij Rotterdam

TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - OUDE KATWIJKSE VISSER ( EN PROFIL NAAR RECHTS) kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - OUDE KATWIJKSE VISSER ( EN PROFIL NAAR RECHTS)

Geplaatst doorloverendale

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Zonsondergang op zee kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Zonsondergang op zee

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - SLEPERSWAGEN MET PAARD AAN DE HAVENKADE kopen? Bied vanaf 40!

Frederika Broeksmit - SLEPERSWAGEN MET PAARD AAN DE HAVENKADE

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1911
TechniekEts
Afmetingen9.7 cm x 15.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst