18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Precies, direct herkenbaar werk van de in 2019 overleden Duitse kunstenaar Friedrich Meckseper. Hij was zijn hele leven geïnteresseerd in technologie en hij werd o.a. beïnvloed door Leonardo da Vinci. Het uurwerk is een veelvuldig terugkerend element in zijn kunst.
Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en genummerd (26/100). In zeer goede conditie; slechts paar minieme kreukjes in de witte marge bovenaan.
Afmetingen: 75cm x 57cm (blad), 50cm x 40cm (etsbeeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-10-2020 om 13:06 |
Eindtijd | 12-10-2020 om 19:08 |