Gea Karhof - 3 gratiën

Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!
Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!Gea Karhof - 3 gratiën kopen? Bied vanaf 75!
  • Gea Karhof (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Ets
Stijl Oriëntaals
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Kunstwerk van Gea Karhof, 1997, 3 Gratiën. Exemplaar 35/60.

Ingelijste ets met passe-partout van kunstenaar Gea Karhof. Werk uit 1997. De ets is in uitstekende staat en heeft een uniek ontwerp. Bevat onder andere bladgoud. Gesigneerd en genummerd met potlood (35/60).

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25