950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Olieverf |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gène Eggen, vrouwelijke figuur, unica
Specificaties:
Kunstenaar:Gene Eggen
Afmeting:Beeldformaat 38x55
Maat lijst:50x70
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie zwarte lijst met zwarte passepartout
Datum:1969
Techniek:Olieverf op papier
Muzen vormen een belangrijk kapittel in het leven van Gene Eggen. ”Om het contact met het normale leven te kunnen behouden, heb ik het vrouwelijke steeds gezocht en vaak gevonden".
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 6-2-2019 om 13:22 |
Eindtijd | 13-2-2019 om 22:26 |