George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967

George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!
George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!
  • George Degenhart (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1967
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 130 x 140 cm (h x b)
Incl. lijst 132 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de XXL Kunst special.
  • Een vroeg en groot schilderij uit 1967 van de Nederlandse kunstenaar George Degenhart (1936-).
    De inmiddels bijna 90-jarige kunstenaar maakte dit werk op 31-jarige leeftijd.
    -Titel: “Carnavalesk”.
    -Techniek: Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst met houten latjes.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder in het werk en ook gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 132 x 142 x 3 cm. Spieraam/beeld 130 x 140 cm.
    -Herkomst: De Dienst voor ’s Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen ’s-Gravenhage. Het werk komt uit de kunstcollectie van de toenmalige gemeente IJzeldijke, in de provincie Zeeland.
    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen en slijtplekjes en een kras met verfverlies (op de nek van de vrouw).
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Informatie over de kunstenaar:
    George Jacobus Maria Degenhart (Amsterdam, 8 november 1936), beeldhouwer, wandschilder, penschilder, schilder en tekenaar.
    -Opleiding: Hij bezocht gedurende 2 jaar in de avonduren het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (de huidige Gerrit Rietveldacademie) en de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam.
    In de jaren ’60 en ’70 woonde en werkte hij in Zeeuws Vlaanderen, o.a. in de gemeente IJzendijke. Sinds 1973 woonde en werkte hij in Amsterdam.
    George Degenhart maakte in de jaren ’60 figuratieve kunst. Later in zijn leven maakte hij abstracte schilderijen en beelden waarin hij op losse wijze gebruik maakt van geometrische vormen, verschillende materialen en kleuren.
    -Literatuur: Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1950 [Scheen, 1969] [2-delig] , vol. 1, p. 247.

    Afhandeling: Let op A.U.B.:
    -Het werk kan, op afspraak, afgehaald worden in Aalsmeer. Afhalen heeft onze sterke voorkeur.
    Het afhalen heeft geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Aalsmeer te komen.
    Vanwege het grote formaat kan het ingelijste werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met ouderdomssporen en slijtplekjes en een kras met verfverlies (op de nek van de vrouw). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland