Gerard Bergman - Aandacht - Verkocht

Gerard Bergman - Aandacht kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Bergman - Aandacht kopen? Bied vanaf 45!Gerard Bergman - Aandacht kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Gerard Bergman (1899-1980)
Jaartal1963
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Mooie litho van Gerard Bergman (1899-1980). Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Gerard Bergman (1899-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2037 verkochte items
26 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-09-2021 om 16:44
Eindtijd:28-09-2021 om 22:28
hansdejutter
28 sep. / 20:01
€ 45